CNC řídící systémy - náhradní díly - modernizace obráběcích strojů

náš partner
CNC Projektierung

obchodní partner

SIEMENS - HEIDENHAIN - FANUC - INDRAMAT - BOSCH REXROTH - PHILIPS - GRUNDIG - YASKAWA - OKUMA - MITSUBISHI

Retrofit

S přílivem zahraničních partnerů přibývá i obráběcích strojů, které nejsou domácím produktem a jsou vybaveny zahraničními řídicími systémy a pohony firem Siemens, Heidenhain, Philips, Indramat atd.

Ne všechny obráběcí stroje odpovídají v současnosti požadovanému technickému standardu a jejich bezproblémové užívání je časově omezené. Modernizací elektroniky se otevírají v oblasti obrábění nové možnosti, čímž se rapidně zvýší produktivita a flexibilita v přípravě výroby.

Na základě našich zkušeností jsme schopni provést odbornou analýzu vašeho současného výrobního parku a určit rozsah modernizace strojů tak, aby byl po všech stránkách rentabilní. Je však dobré si uvědomit, že modernizaci některých strojů již nelze doporučit, pakliže by náklady s tím spojené již převýšily jejich užitnost - pak je namístě uvažovat o výměně za nový.

Na základě spolupráce s techniky renomovaných firem jako Schiess, Frorriep, Scharmann, Votan, Burkhard&Weber, Hayligenstaed, MFD, Hessap, Boehringer atd. jsme schopni obstarat potřebné technické informace k opravě a k úspěšné revitalizaci strojů.

© Sayia 2012 | all rights reserved | designed and coded by SKILL production s.r.o. | obchodní podmínky | XHTML 1.0 valid | CSS 2.1 valid